PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Na Levínku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází ve výšce 700 m.n.m. v katastru obce Benecko. Je přístupná po horské silnici vedoucí z obce Vítkovice nebo z Benecka. Parkování aut je 50m od chaty. Zastávka ČSAD (přímá autobusová linka z Prahy) je vzdálena cca 1 km. Doprava zavazadel ze zastávky k chatě po domluvě možná.
Vybavení a služby
V chatě jsou 3 třílůžkové pokoje, společenská místnost s velkým jídelním stolem a TV,wifi internet, vybavená kuchyňská linka s el. sporákem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a lednicí, dále WC, sprcha a lyžárna. Chata má centrální elektrické vytápění. V létě je k dispozici také ohniště a gril. Chata se pronajímá jen jako celek jedinému zájemci - nebudete nikým cizím rušeni (nejbližší trvale obydlený objekt je 200 metru daleko), vhodné pro malé děti nebo rodiny se psem, cyklisty.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Centrum Benecka je vzdáleno cca 500m pěší chůze a nabízí množství vleků, běžeckých tras, samoobsluhu, poštu, půjčovnu lyží (v létě horských kol), snowtubing, horské káry, bowling a několik restaurací. Náročnější lyžaři mohou využít lyžařské areály Aldrov (cca 3km od chaty) nebo Horní Mísečky (cca 8km) nebo Rokytnice nad Jizerou (cca 8km). V sezoně lze využívat cyklobusy nebo skibusy.