Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází ve výšce 700 m.n.m. v katastru obce Benecko. Je přístupná po horské silnici vedoucí z obce Vítkovice nebo z Benecka. Parkování aut je 50m od chaty. Zastávka ČSAD (přímá autobusová linka z Prahy) je vzdálena cca 1 km. Doprava zavazadel ze zastávky k chatě po domluvě možná.

  Vybavení a služby

V chatě jsou 3 třílůžkové pokoje, společenská místnost s velkým jídelním stolem a TV,wifi internet, vybavená kuchyňská linka s el. sporákem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a lednicí, dále WC, sprcha a lyžárna. Chata má centrální elektrické vytápění. V létě je k dispozici také ohniště a gril. Chata se pronajímá jen jako celek jedinému zájemci - nebudete nikým cizím rušeni (nejbližší trvale obydlený objekt je 200 metru daleko), vhodné pro malé děti nebo rodiny se psem, cyklisty..

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Centrum Benecka je vzdáleno cca 500m pěší chůze a nabízí množství vleků, běžeckých tras, samoobsluhu, poštu, půjčovnu lyží (v létě horských kol),snowtubing, horské káry, bowling a několik restaurací. Náročnější lyžaři mohou využít lyžařské areály Aldrov (cca 3km od chaty) nebo Horní Mísečky (cca8 km) nebo Rokytnice nad Jizerou (cca 8km). V sezoně lze využívat cyklobusy nebo skibusy.

Zpět


TOPlist
  Chata Na Levínku Benecko
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Na Levínku
Ceník ubytování a stravování